Kosmetika

Kosmetika


Kosmetické ošetření provádím výhradně luxusní německou kosmetikou MALU WILZ.

MALU WILZ Beauté je součástí společnosti ARTDECO Cosmetic Group. Společnost se sídlem na předměstí Mnichova v Karlsfeldu byla založena v roce 1985 Helmutem Baurechtem, zkušeným marketingovým manažerem v kosmetickém odvětví.

Kůže, která je největším orgánem lidského těla, tvoří jakýsi ochranný štít, silnou bariéru před škodlivými vlivy životního prostředí. Svěží, mladistvý vzhled je důležitý pro naši psychickou pohodu. Stárnutí a tedy i stárnutí pleti je přirozený proces, při kterém se postupně snižuje schopnost produkovat "ochranné tuky" a tím i schopnost udržovat hydrataci. Jsme vystaveni znečištěnému životnímu prostředí, prachovým částicím ve vzduchu, klimatizačním systémům atd. Důsledkem tohoto všeho mohou být alergické reakce a podrážděná pleť. Mnoho lidí je přesvědčeno, že mají velmi citlivou pleť, ale skutečností často bývá, že jejich pleť  je normální, pouze reaguje na nevhodně vybrané produkty pěstící kosmetiky. Cílem MALU WILZ Beauté je nabídnout řešení pro každého, navrátit pleti její přirozenou schopnost regenerace, aktivovat ochranné funkce a zpomalit proces stárnutí.

 

Poskytované služby

Diagnostika pleti
Ošetření všech typů pleti německou kosmetikou MALU WILZ
Nejmodernějěí přístrojová ošetření
  - Ultrazvuková špachtle
  - Ultrazvuk
  - Fotonová terapie
  - Mikrodermabraze
  - Oxyceutical urban oxy system
Aplikace masek a ampulí
Masáže obličeje
Mikromasáž očního okolí
Křišťálová masáž
Barvení obočí a řas - Lash Lifting Botox
Epilace teplým voskem
Vizážistické poradenství

 

Tipy ošetření

Thalasso Beauty hydratační ošetření


Oceán – zdroj všeho života – nabízí naprosto nevyčerpatelné množství látek, potřebných k životu. Už staří Řekové znali jeho pobzbuzující a blahodárný účinek na duši I tělo.Thalasso – to je synonymum pro krásu z moře. Moderní Thalasso terapie zahrnuje všechny formy ošetření s mořskou vodou, planktonem, bahnem a řasami. Bylo prokázáno, že mají rozsáhlý regenerační účinek na organizmus a zvyšují kvalitu života. Co by mohlo být lepší než využívat těchto přírodních pokladů pro kosmetické ošetření? Nová MALU WILZ řada ošetření Thalasso beauty předává pleti pozitivní sílu moře. Silný účinek mořských řas z Atlantiku zpomaluje proces stárnutí pleti a je ještě velmi umocněnve spojitosti s působením kyseliny hyaluronové. Olej z tropických Cupuacu ořechů hydratovanou pleť ochrání a vyživí. Pleť tak během krátké doby získá svěží, hladký a hydratovaný vzhled. Zákaznice budou po ošetření Thalasso beauty odcházet z Vašeho salónu zregenerované jako po dovolené u moře!
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Skin Energy Vitamin C ošetření

Nedostatek vitamínů způsobuje, že kůže ztrácí energii a pružnost. Jemné, ale prvotřídní Multivitamin produkty MALU WILZ pleti ztracenou energii a pružnost navrátí. Navíc tyto produkty mohou stimulovat mikrocirkulaci kůže a aktivovat tvorbu vlastního kolagenu pokožky. Pleť je revitalizována a její přirozená obranyschopnost je posílena, kožní buňky získají významnou ochranu proti agresivním volným radikálům. Kombinace vitamínu A,C,E a H, kolagen, kyselina hyaluronová, panthenol, zelený čaj, squalen a Reductine® pleť dokonale oživí.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Anti - Stress ošetření

Negativní vliv životního prostředí vyvolává u stále více lidí problémy s pletí. Pleť se stává citlivou, podrážděnou a má sklon k tvorbě červených skvrn. Anti Stress ošetření je vyvinuto speciálně pro zklidnění a zjemnění tohoto druhu pleti. Po ošetření je pleť zklidněná, uvolněná, sametově hebká a dobře ošetřená.
 

 

 

 

 

 

Kolagenové ošetření

Velmi příjemné ošetření, bohaté na účinné látky, které viditelně omladí a vypne pleť.
Někteří lidé vypadají mladě, i když jejich věk již tomu neopovídá. Jaké je tajemství jejich mladistvého vzhledu? Klíčem k úspěchu je kouzelné slůvko "Kolagen"! Postupem let ztrácí pleť svoji přirozenou schopnost tvorby kolagenu a proces stárnutí je nastartován. Kolagen je přímo odpovědný za propojení vrstev pleti, tím i za její hladký a mladý vzled. Pokud je kolagenová rovnováha narušena, pleť "uvadá" a tvoří se vrásky. A to je dostatečný důvod k rychlému obnovení kolagenové rovnováhy!!!
 

 

 

 

 

 

 

Hyaluronové ošetření

Toto ultramoderní kosmetické ošetření viditelně zlepšuje vzhled dehydrované pleti a pokud následně budete používat hyaluronové produkty na domácí péči, výsledek bude senzační a dlouhodobý! V ošetření jsou používány produkty s novou, třísložkovou kyselinou hyaluronovu, která je schopna pleť hydratovat až do hlubších vrstev a také vodu v pleti vázat, posilovat buněčnou strukturu a pevnost pleti. Celé ošetření i produkty na domácí ošetření provází nádherná, jemná vůně šeříku!
 

Zimní harmonizující ošetření

Při tomto ošetření suché a citlivé pleti dodáte pleti zklidňující účinky granátového jablka, kaštanu, výtažku z hroznů a oleje ze zrníček vinné révy. Harmonizující účinek vybraných olejů a vitalizující ovocné extrakty pleť zklidňují, regenerují a zjemňují.
 

Akné ošetření

Akné patří k nejčastějším kožním problémům mladých lidí. Výrazným znamením j tvorba komedomů. Jsou tvořeny kožním mazem a keratinem. Póry se ucpávají a dostávají nevábný vzhled. Dochází ke zvýšené produkci mazu, tvoří se falešné cysty, které mají na vrcholcích puchýřky. Správné ošetření v kabině zajistí efektivní léčbu problému, ale pouze ve spojení s následnou pečlivou domácí péčí.
 

So Pure ošetření

Rozmazlující hydratační ošetření s jemnou, svěží a velmi příjemnou vůní. Příjemná, nevtíravá vůně, podobná vůni čestvě vypraného prádla, dodává celému ošetření pocit čistoty a lehkosti. Ucítíte závan bergamotu a svěžest zeleně, zpovzdálí nenápadnou vůni lílií, jasmínu, růží a vanilky a to vše Vás odvede od starostí všedních dní. Ošetření SO PURE je přesně to pravé pro všechny, kdo hledají produkty šetrné k pleti a zahalené v jemné vůni. Drahocenné přírodní účinné látky jako je hedvábí a perlový extrakt vytvářejí společně s nejmodernějšími hydratačními látkami z produktů SO PURE ošetření luxusní kosmetiku. Ošetření je lehce chladivé a má výrazný hydratační a pěstící efekt. Toto ošetření je ideální pro letní období, na zklidnění a hydrataci pleti, vystavované častěji slunečním paprskům. Suché a dehydrované pleti poskytne toto ošetření výraznou dávku hydratace a zvýší její schopnost tuto hydrataci si udržet. Rýhy a vrásky, způsobené dehydratací, se viditelně sníží a pleť je svěží, odpočatá a hladká.